Hakkımızda

Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ''Ceylan plus agency yurt içi yurt dışı Turizm Eğitim Otel ve Eğlence Yerleri Reklam Org. İnş. İhr.San. Tic. Ltd. Şti.'', markamız ''Adventour '', Türsab Acenta numaramız 'A-14118', Türsab Belge adımız ''Ceylan plus agency Turizm Seyahat Acentası'' şeklindedir.
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır..

hizmetlerimiz nelerdir ?
Okul turları, günübirlik turlar, konaklamalı turlar, yurt dışı turları, , doğa turları, fotoğraf turları, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, kongre seminer organizasyonu, araç kiralama hizmeti.

MisyonumuzToplumun her kesiminden yüksek kalitede Tatil hızmetı sunmak Turizm Sektöründe İş imkanı Yaratarak Ülkemize Hizmet Etmek,Personelimizin Sürekli Gelişmesını ve Güven İçinde Mutlu Çalışmasını Saglamak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,digeracenta kurulusları tarafından örnek alınan tursab acenta kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm misafirlerimize yüksek kalitede eşit hızmetı veren,misafirlerimizi kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı keyiifle Tatilerinin yaptıkları Ortamı olusturmak.
Kalite Hedeflerimiz
Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede hizmet vermek