[email protected]

Bağbozumu Festivali Turu Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu 1 Gece Konaklama

Eşsiz doğal güzellikleriyle ünlü Bozcaada, Ayvalık ve Cunda'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir bağ bozumu festivaline hazır olun! Bu muhteşem etkinlik sayesinde bölgeyi keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda zengin kültürel deneyimlere de tanıklık edeceksiniz. Bozcaada Bağ Bozumu Festivali Turu, hem keyifli bölge turları sunuyor hem de sizi etkisi altına alacak yerel güzellikleri ve kültürüyle büyüleyici anlar yaşatıyor. En cazip fiyatlarla sunulan Bozcaada Bağ Bozumu turu kampanyasından yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu yapın ve yaz tatilinizin tadını çıkarın!

0

3 Gün 2 Gece

-

0 Şehir

21:30

Otobüs

Var

123

Araç Kalkış ve Hareket Saatleri
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:59 Mecidiyeköy Meydan - Aslı Börek Önü
00:30 İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )
00:45 Avcılar E-5 Otobüs Durağı
01:15 Beylikdüzü Marmara Park Önü
01:45 Silivri Eski İett Sanayi Durağı Çanakkale Yönü


Dönüş Yolu Rotası :Susurluk (170 km) - Susurluk - Bursa ( 109 km) Bursa - İstanbul (153 km) - Son Durak İncirli Ömür Plaza Önü

Gece yolculuğu yapılacaktır Otel Detaylarını Görüntüle
Günün Tavsiyesi

Yolculuk esnasında rahat kıyafetlerinizi ve anlık kullanacağınız eşyalarını yanınızda bulundurunuz. Yolculuk boyunca bagajlar açılmayacaktır.

Çanakkale'nin büyülü atmosferine gecenin karanlığında adım attıktan sonra, Çanakkale Boğazı'nın muhteşem manzarasına karşı bir kahvaltı salonunda yerel ve doğal ürünlerle hazırlanmış sıcak sunumlar eşliğinde güne merhaba diyoruz. Çanakkale'nin muhteşem manzarası eşliğinde kahvaltımızı yaparken, tatlı bir heyecanla Bozcaada'ya doğru yola çıkmak için hazırlanıyoruz.

Bozcaada yolculuğumuz, Geyikli feribot iskelesine varışımızla devam ediyor. Feribot beklerken sahil kenarında çay veya kahve eşliğinde anın tadını çıkarıyoruz. Bozcaada'ya ulaşmak için feribota binerken, yanımızda sadece yüzmek için gereken eşyaları içeren küçük bir el çantası bulunduruyoruz. Yarım saatlik feribot yolculuğumuz sonunda adaya varıyoruz ve Bozcaada'nın eşsiz güzellikleriyle karşılanıyoruz. Bozcaada Kalesi'nin görkemli manzarasını feribot üzerinden fotoğraflayarak adaya adım atıyoruz.

Rehberimiz eşliğinde Bozcaada'nın sevimli sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. İsterseniz, belediye tarafından her yıl düzenlenen Bağ Bozumu Etkinliklerine katılma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca, Ada'nın ünlü pastanesi Çiçek Pastanesi'nde yerel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Türk ve Rum mahallelerini keşfettikten sonra serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Bu süre zarfında, Talay, Ataol, Yunatçılar ve Corvus Şarap Fabrikaları gibi adaya özgü şarap üretim tesislerini ziyaret edebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Rüzgar Gülleri'nin büyülü güzellikleri arasında unutulmaz anlar yaşamak isteyenler için de bir fırsat bulunuyor. (Ada'ya otobüsle geçiş mümkün olmadığından, plajlara ve Rüzgar Gülleri'ne feribotla ulaşıyoruz ve ardından bizi bekleyen otobüsümüzle otelimize doğru hareket ediyoruz.

Unutmayın: Bozcaada'ya feribot geçişi tur ücretine dahildir. Ekstra olarak, Ayazma Plajı Koyu'na dolmuşla geçiş sağlayabilirsiniz. Yüzme molaları Haziran ayında başlayacaktır. Dönüşte Ezine Peyniri tadımı için yöresel üreticilere uğrayarak otelimize dönerken alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır

Dört Mevsim Suit Hotel , Grand Anzac Hotel , Anzac Hotel, Zileli Hotel, Figen Hotel Otel Detaylarını Görüntüle
Kahvaltı 1 Sabah Kahvaltısı Akşam Yemeği 1 Akşam Yemeği

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin Dor stili sütun başlıkları ile inşa edilmiş olan Athena Tapınağı'nı görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

Assos gezimizi tamamladıktan sonra Şeytan Sofrası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Cunda'ya doğru hareket ediyoruz. Cunda Adası'na ulaşmak için Ayvalık sahilden ilerleyerek Ayvalık'ı da panaromik olarak görüyoruz. Cunda Adası'na varıldığında rehberimiz serbest zaman vererek Ada sokaklarının tadını çıkartacak, rahat ve keyifle gezeceksibiz. Hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi) göreceğiniz yerler arasındadır. Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Rehberimizin vereceği toplanma saatinde otobüsümüz de buluşarak Susurluk - Bursa yolu üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz İstanbul’a varıyoruz. Bir başka Turlasana.com organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: Öğle yemeği rehberimizin önerileri doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
Ayvalık'ın meşhur zeytinyağı tadımı için üreticilerden destek alıyoruz ve dileyen misafirlerimiz yerel üreticiden sağlık kaynağı zeytinyağı ve ürünlerinden satın alabilirler.

İstanbul'a Dönüş Otel Detaylarını Görüntüle
 • Turizm Aracı ile Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • 1 Aksam Yemeği
 • 1 Sabah Kahvaltısı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemekleri: 120-180₺
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri geyikli feribotu 30 ₺

Gezilecek Görülecek Yerler:
Bozcaada
Ayvalık
Assos
Athena Tapınağı
Cunda Adası
Şeytan Sofrası
Behramkale
Ceneviz Kalesi

‼️DURAKLARIMIZ SABİTTİR. LÜTFEN BAŞKA DURAK KONUSUNDA ISRARCI OLMAYINIZ.‼️

Hareket Saati : 22:30 - 22:30
Hareket Saati : 22:45 - 22:45
Hareket Saati : 23:00 - 23:00
Hareket Saati : 23:15 - 23:15
Hareket Saati : 23:30 - 23:30
Hareket Saati : 00:00 - 00:00
Haritada Göster

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

Fiyat talebinde bulunun!

Sizin için hazırlayacağımız özel fiyat ile keyifli bir tatile hazır olabilirsiniz!

Doğrulama İşlemi Tamamlandı

Doğrulama için lütfen tıklayınız